يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹| Sunday, 29 March 2020
کد خبر: ۱۰۹۸
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
با نگاه تنگ نظرانه نمی‌شود به توسعه کمک کرد؛ از رقبای انتخاباتی انتظار همراهی و همکاری دارم

بازتاب دنا: منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا از فرمانداری بویراحمد بازدید و از تلاش‌های عوامل اجرایی انتخابات اعم از هیئت اجرایی و نظارت تقدیر کرد.


به گزارش”بازتاب دنا” مهدی روشنفکر با تقدیر از تمامی دست‌اندرکاران و مجریان برگزاری انتخابات گفت: مردم با حضور با شور و شعور خود در پای صندوق‌های رای بار دیگر وفاداری خود به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی را نشان دادند.

وی همچنین بصیرت و زمان شناسی مردم بویراحمد و دنا را ستودنی دانست و ادامه داد: فصل رقابت‌ها تمام شده و دیگر باید رفاقت‌ها را آغاز کنیم تا بلکه بتوانیم برای خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب گامی مفید بر داریم.

روشنفکر خواستار همراهی و همکاری رقبای انتخاباتی برای رفع کمبودها و سرعت بخشیدن به قطار توسعه شد و ادامه داد: خود را نماینده تمام مردم می‌‍‌دانم نه یگ گروه، جریان، منطقه و طایفه.

این عضو هیئت علمی دانشگاه عنوان کرد: برای تحقق مطالبات و خواسته‌های بحق مردم در حد توان و تا جایی که قانون اجازه داده است، کوتاهی نمی‌کنم.

روشنفکر خاطرنشان کرد: با نگاه تنگ نظرانه نمی‌شود به توسعه کمک کرد و متاسفانه عده‌ای همچنان به مسموم کردن فضا، جو سازی و اتهام زنی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی ادامه می‌دهند که این بی اخلاقی‌ها آفت نزدیک شدن دل‌ها ، همدلی و همگرایی است.

روشنفکر توهین به شخصیت‌های سیاسی و نخبگان در حوزه‌های مختلف را مذموم دانست و ادامه داد: تخریب‌های با برنامه و بدون پشتوانه راه به جایی نمی‌برد و در نهایت از این رفتار و عمل خود پشیمان می‌شوند.

شاهرخ کناری فرماندار بویراحمدبا تبریک به مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا گفت: موفقیت حضرتعالی در این دوره از انتخابات با پشتوانه بالای رای مردمی بیانگر داشتن لیاقت است.

وی با تاکید بر اینکه مردم همچون دیگر انتخابات گذشته حماسه خلق کردند، افزود: امیدوارم با اتکال به خدواند منان بتوانید برای تحقق مطالبات به حق مردم موثر واقع شوید و در این زمینه آمادگی همکاری داریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: